Je bent nog niet ingelogd
Delock 86196 Netwerkstopcontact 1 poort Cat.6A LSA
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
2x
Het Delock 86196 Netwerkstopcontact is een professionele oplossing voor netwerkinstallaties. Met ondersteuning voor Cat.6a en RJ-45 aansluiting biedt het product betrouwbare connectiviteit. Het wit afgewerkte stopcontact integreert naadloos in moderne installatieomgevingen. Geschikt voor het verbinden van netwerkapparatuur in residentiële en commerciële toepassingen. Dit installatiemateriaal maakt deel uit van het uitgebreide Delock assortiment voor netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Netwerk kabel categorie | CAT6a |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 4043619861965 |
| Vendorcode | 86196 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | TIA-568A/B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 39 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Hoogte | 29.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk kabel categorie | CAT6a |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619861965 |
| Vendorcode | 86196 |
| Artikelnr | 1698150 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Beschrijving
Deze opbouwdoos van Delock kan worden gebruikt als netwerkuitgang aan de muur of in behuizingen.
Technische details
- Connectoren:
extern:
1 x RJ45-aansluiting
intern:
1 x LSA-blok - Kabelgeleiding 180°
- Afgeschermd (STP)
- Cat.6A-specificatie
- TIA-568A/B pin-out
- Kabeldiameter tot 0,644 mm (22 - 26 AWG)
- Kleur: wit
- Afmetingen (LxBxH): ca. 54 x 39 x 29,5 mm
Systeem vereisten
- Gereedschap om neer te slaan
Pakketinhoud
- Modulair stopcontact
- Zelfklevende pad, 45 x 25 mm
- 2 x schroef
- Ritssluiting
Pakket
- Polybag met ritssluiting
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯