Je bent nog niet ingelogd
LogiLink NP0074 2 x RJ-45 Wit wandcontactdoos
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
De LogiLink NP0074 is een wandcontactdoos in wit uitgevoerd, speciaal ontworpen voor netwerkinstallaties. Dit product beschikt over twee RJ-45 aansluitingen, waarmee u eenvoudig netwerkapparatuur in uw ruimte kunt aansluiten. De wandcontactdoos biedt een praktische oplossing voor het ordenen van netwerkverbindingen en is geschikt voor diverse installatietoepassingen. Met zijn compacte design integreert het product naadloos in uw interieur. De LogiLink NP0074 is een betrouwbare keuze voor professionele en huishoudelijke netwerkinstallaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
| EAN | 4052792043747 |
| Vendorcode | NP0074 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoogte | 29.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792043747 |
| Vendorcode | NP0074 |
| Artikelnr | 1701553 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Hoogwaardige opbouwdoos voor veilige en eenvoudige installatie. Deze compacte oppervlaktebox wordt geleverd met 2 RJ45-aansluitingen voor alle Ethernet-gegevensoverdrachten tot 10 Gigabit Ethernet inclusief PoE en PoE +. De solide afgeschermde behuizing is universeel toepasbaar voor Cat.6- of Cat.6A-bekabeling.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯