fout meldenFout melden

ACT RL1900

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT RL1900
ACT-RL1900ACT-RL1900ACT-RL1900
0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en E2000/APC connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
0.50 m
EAN
8716065436334
Vendorcode
RL1900
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
2
Buitendiameter
2,0 mm
Categorie
OS2
Clipped
Geen
Connector A
E2000 male x2
Connector B
E2000 male x2
Connector type
E2000
Fiber type
Singlemode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.12 dB
IL max.
0.25 dB
Kabelkleur
Geel
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
60 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polishing A
APC8
Polishing B
APC8
RL min.
65 dB
Vezel diameter
9/125 m
toon meer
Toon meer
74,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*