Je bent nog niet ingelogd
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
ACT glasvezel patchkabel van 1 meter, speciaal ontworpen voor singlemode 9/125 OS2 toepassingen. Deze duplex kabel is voorzien van LC en ST connectoren en biedt betrouwbare verbindingen voor professionele netwerkinstallaties. Het geel gekleurde ontwerp helpt bij eenvoudige identificatie in complexe installaties. Met LSZH-isolatie is deze kabel geschikt voor diverse omgevingen. De combinatie van twee verschillende connectortypen maakt deze kabel flexibel inzetbaar in gemengde netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Aansluiting type | LC, ST |
| Fiber Standaard | OS2 |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065224344 |
| Vendorcode | RL7901 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 18,95
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 25,95
ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
Kabellengte:
50.00 m
Bekijk vergelijking
€ 35,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OS2 |
| Clipped | n kant |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | ST male x2 |
| Connector type | ST, LC |
| Fiber type | Singlemode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Geel |
| Kabellengte | 1 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 55 dB |
| Vezel diameter | 9/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065224344 |
| Vendorcode | RL7901 |
| Artikelnr | 147633 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A vezel
- UPC polish
Toon meer