Je bent nog niet ingelogd
ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
ACT glasvezel patchkabel van 5 meter voor professionele netwerktoepassingen. Deze multimode OM1-kabel met diameter 62.5/125 micrometer verbindt LC en SC connectoren in duplex configuratie. De oranje mantel is gemaakt van LSZH-materiaal, wat laagrayke rook en lage giftigheid bij brand biedt. Geschikt voor korte tot middellange afstanden in lokale netwerken. De kabel biedt goede prestaties voor standaard multimode glasvezelverbindingen in datacenters en netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 5.00 m |
| Aansluiting type | LC, SC |
| Fiber Standaard | OM1 |
| Kleur Product | Oranje |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065171068 |
| Vendorcode | RL8005 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
ACT 1,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 17,95
ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 23,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OM1 |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | SC male x2 |
| Connector type | SC, LC |
| Fiber type | Multimode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Oranje |
| Kabellengte | 5 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 45 dB |
| Vezel diameter | 62,5/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065171068 |
| Vendorcode | RL8005 |
| Artikelnr | 147646 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A-m vezel
- UPC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten