fout meldenFout melden

ACT RL8010 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
ACT RL8010 Glasvezel kabel
ACT-RL8010-Glasvezel-kabelACT-RL8010-Glasvezel-kabel
LC-SC Multimode duplex patchkabel
Kwaliteit: High Quality

10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
10.0 m
EAN
8716065224412
Vendorcode
RL8010
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
21,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten