Je bent nog niet ingelogd
ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Deze ACT glasvezel patchkabel is een professionele connectiviteitsoplossing voor singlemode netwerken. Met een lengte van 1,5 meter en duplex uitvoering ondersteunt het kabel de OS2-standaard voor singlemode 9/125 glasvezel. De kabel is uitgerust met LC en SC connectoren, wat flexibiliteit biedt voor diverse netwerktopologieën. De gele kleur helpt bij visuele identificatie in complexe installatieomgevingen. De LSZH-mantel zorgt voor veiligheid in gesloten ruimten door lage rookentwickeling bij brand. Deze patchkabel is geschikt voor zakelijke netwerken en datacenters waar betrouwbare optische communicatie vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Aansluiting type | LC, SC |
| Fiber Standaard | OS2 |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065224535 |
| Vendorcode | RL8951 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
ACT 7 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
7.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 20,95
ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
25.00 m
Bekijk vergelijking
€ 25,95
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 25,95
ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
Kabellengte:
50.00 m
Bekijk vergelijking
€ 34,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OS2 |
| Clipped | n kant |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | SC male x2 |
| Connector type | SC, LC |
| Fiber type | Singlemode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Geel |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 55 dB |
| Vezel diameter | 9/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065224535 |
| Vendorcode | RL8951 |
| Artikelnr | 147686 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A vezel
- UPC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten