Je bent nog niet ingelogd
ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
1x
ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Deze professionele glasvezelkabel van ACT is ontworpen voor betrouwbare gegevensoverdracht in netwerkomgevingen. Met een lengte van 10 meter biedt de kabel voldoende bereik voor flexibele installaties. De duplex OM2 multimode vezels met 50/125 micrometer specificaties ondersteunen snelle communicatie over kortere afstanden. De robuuste LC connectoren zorgen voor stabiele verbindingen, terwijl de oranje LSZH-mantel aan veiligheidsnormen voldoet en geschikt is voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Aansluiting type | LC |
| Fiber Standaard | OM2 |
| Kleur Product | Oranje |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065224702 |
| Vendorcode | RL9510 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 1,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 18,95
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 21,95
ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
25.00 m
Bekijk vergelijking
€ 23,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OM2 |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | LC male x2 |
| Connector type | LC |
| Fiber type | Multimode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Oranje |
| Kabellengte | 10 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 45 dB |
| Vezel diameter | 50/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065224702 |
| Vendorcode | RL9510 |
| Artikelnr | 147707 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A-m vezel
- UPC polish
Toon meer