fout meldenFout melden

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 1.5m (RL3551)

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 1.5m (RL3551)
ACT-SC-SC-50-125um-OM2-Duplex-1-5m-RL3551-ACT-SC-SC-50-125um-OM2-Duplex-1-5m-RL3551-
Kabel Duplex
Kleur Oranje
Connectoren SC - SC
Vezel 50/125µm OM2
Diameter 2 x 3 mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
1.5 m
EAN
8716065223811
Vendorcode
RL3551
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
14,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten