fout meldenFout melden

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 30m (RL3530)

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 30m (RL3530)
ACT-SC-SC-50-125um-OM2-Duplex-30m-RL3530-ACT-SC-SC-50-125um-OM2-Duplex-30m-RL3530-
Kabel Duplex
Kleur Oranje
Connectoren SC - SC
Vezel 50/125µm OM2
Diameter 2 x 3 mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
30.0 m
EAN
8716065227314
Vendorcode
RL3530
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
38,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten