Je bent nog niet ingelogd
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT glasvezel patchkabel singlemode OS2 van 1 meter lengte, speciaal ontworpen voor professionele netwerktoepassingen. Deze duplex kabel beschikt over SC/APC en SC/PC connectoren voor flexibele aansluitingsmogelijkheden. Met een diameter van 9/125 micrometer en LSZH-mantel biedt deze kabel uitstekende prestaties en veiligheid. De gele kleur zorgt voor gemakkelijke herkenning in de installatie. Geschikt voor hoogwaardige datakommunicatie en lange afstandsverbindingen in moderne netwerkinfrastructuren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Aansluiting type | SC |
| Fiber Standaard | OS2 |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065245868 |
| Vendorcode | RL3801 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OS2 |
| Clipped | n kant |
| Connector A | SC male x2 |
| Connector B | SC male x2 |
| Connector type | SC |
| Fiber type | Singlemode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Geel |
| Kabellengte | 1 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | APC8 |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 55 dB |
| Vezel diameter | 9/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065245868 |
| Vendorcode | RL3801 |
| Artikelnr | 147761 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A vezel
- UPC APC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten