fout meldenFout melden

Equip LC/ST 50/125μm 0.5m - [255549]

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
0.50 m
EAN
4015867178959
Vendorcode
255549
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Violet
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 70 °C
Gewicht
21 g
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Snoerlengte
0,5 m
Type glasvezel
OM4
Verlies van insertion
0,5 dB
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
ST
Full duplex
check icon
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS
toon meer
Toon meer
9,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten