Je bent nog niet ingelogd
Equip LC/ST 50/125µm 10.0m - [255216]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
De Equip glasvezelpatchkabel verbindt LC- en ST-aansluitingen via een 10 meter lange OM3-vezel. Met een diameterverhouding van 50/125 micrometer is deze turquoise kabel geschikt voor hoogwaardige datatransmissie in professionele netwerkomgevingen. De kabel ondersteunt multimode-communicatie en biedt betrouwbare prestaties voor lokale netwerken en serververbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Aansluiting type | LC, ST |
| Fiber Standaard | OM3 |
| Kleur Product | Turquoise |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867166826 |
| Vendorcode | 255216 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip LC/ST 50/125µm 0.5m - [255219]
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
Equip LC/ST 50/125µm 1.0m - [255211]
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/ST 50/125µm 2.0m - [255212]
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/ST 50/125µm 3.0m - [255213]
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Equip LC/ST 50/125µm 5.0m - [255215]
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
Equip LC/ST 50/125µm 10.0m - [255216]
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip LC/ST 50/125µm 15.0m - [255217]
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 19,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Turquoise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 102 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kern diameter | 50 µm |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Fiber Standaard | OM3 |
| Verlies van insertion | 0,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC, ST |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867166826 |
| Vendorcode | 255216 |
| Artikelnr | 158440 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten