Je bent nog niet ingelogd
Equip LC/ST 50/125µm 2.0m - [255542]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
De Equip LC/ST glasvezelkabel van 2.0 meter biedt betrouwbare verbindingen voor optische netwerken. Met LC- en ST-aansluitingen is deze kabel geschikt voor diverse toepassingen. De paarse kleur maakt identificatie en organisatie in serverkasten gemakkelijker. Met ondersteuning van de OM4-fiber standaard kan deze kabel gebruikt worden in omgevingen waar snelle en stabiele dataoverdracht vereist is. De compacte lengte van 2 meter maakt deze kabel ideaal voor korte afstanden tussen netwerkapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Aansluiting type | LC, ST |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Kleur Product | Paars |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867178973 |
| Vendorcode | 255542 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip LC/ST 50/125µm 0.5m - [255549]
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/ST 50/125µm 1.0m - [255541]
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Equip LC/ST 50/125µm 2.0m - [255542]
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip LC/ST 50/125µm 3.0m - [255543]
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Equip LC/ST 50/125µm 5.0m - [255545]
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 34 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kern diameter | 50 µm |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Verlies van insertion | 0,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC, ST |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867178973 |
| Vendorcode | 255542 |
| Artikelnr | 158441 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten