Je bent nog niet ingelogd
Equip LC/ST 50/125µm 3.0m - [255543]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Equip glasvezel kabel LC/ST 50/125 micrometer 3.0m verbindt netwerkapparatuur via multimodale vezelverbindingen. Deze paarse kabel met LC en ST aansluitingen is geschikt voor professionele netwerkomgevingen. Met een lengte van 3 meter biedt hij flexibiliteit bij de installatie. De OM4 vezelstandaard zorgt voor betrouwbare datatransmissie over korte tot middelmatige afstanden. Dit product uit de glasvezelkabelcategorie ondersteunt snelle en stabiele communicatie in serverkasten, datacenters en netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Aansluiting type | LC, ST |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Kleur Product | Paars |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867178980 |
| Vendorcode | 255543 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip LC/ST 50/125µm 0.5m - [255549]
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/ST 50/125µm 1.0m - [255541]
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Equip LC/ST 50/125µm 2.0m - [255542]
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
Equip LC/ST 50/125µm 3.0m - [255543]
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip LC/ST 50/125µm 5.0m - [255545]
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 42 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kern diameter | 50 µm |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Verlies van insertion | 0,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC, ST |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867178980 |
| Vendorcode | 255543 |
| Artikelnr | 158445 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten