fout meldenFout melden

Equip LC/ST 50/125μm 5.0m - [255215]

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
5.0 m
EAN
4015867166819
Vendorcode
255215
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Gewicht
59 g
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Geslacht connector
Mannelijk/Mannelijk
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
REACH geschikt
check icon
RoHS compliance
check icon
Type glasvezel
OM3
Verlies van insertion
0,5 dB
Kleur kabel
Turkoois
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
ST
Full duplex
check icon
toon meer
Toon meer
13,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**