Je bent nog niet ingelogd
Equip LC/SC 50/125µm 0.5m - [255319]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
Equip glasvezelkabel LC/SC 50/125µm met een lengte van 0.5 meter. Deze kabel is geschikt voor OM3-toepassingen en verbindt LC- en SC-aansluitingen. Met een turquoise kleur biedt deze korte patchkabel een praktische oplossing voor glasvezelnetwerken met beperkte afstandsvereisten. Ideaal voor datakommunicatie en local area networks waar flexibiliteit en compacte verbindingen essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Aansluiting type | LC, SC |
| Fiber Standaard | OM3 |
| Kleur Product | Turquoise |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867170533 |
| Vendorcode | 255319 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip LC/SC 50/125µm 0.5m - [255319]
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip LC/SC 50/125µm 1.0m - [255311]
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/SC 50/125µm 2.0m - [255312]
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/SC 50/125µm 3.0m - [255313]
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Equip LC/SC 50/125µm 5.0m - [255315]
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
Equip LC/SC 50/125µm 10.0m - [255316]
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
Equip LC/SC 50/125µm 20.0m - [255318]
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 22,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Turquoise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 18 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kern diameter | 50 µm |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Fiber Standaard | OM3 |
| Verlies van insertion | 0,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC, SC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867170533 |
| Vendorcode | 255319 |
| Artikelnr | 158453 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten