fout meldenFout melden

Equip SC/ST 9/125μm 2.0m

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
2.0 m
EAN
4015867176863
Vendorcode
252332
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Geel
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 70 °C
Gewicht
38 g
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Single-mode
Kern diameter
9 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Snoerlengte
2 m
Type glasvezel
OS2
Verlies van insertion
0,3 dB
Aansluiting 1
SC
Aansluiting 2
ST
Full duplex
check icon
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS
toon meer
Toon meer
10,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten