fout meldenFout melden

ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
ACT-RL1650-50m-2x-SC-APC-2x-SC-APC-Groen-Geel-Glasvezel-kabelACT-RL1650-50m-2x-SC-APC-2x-SC-APC-Groen-Geel-Glasvezel-kabel
50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
50.0 m
EAN
8716065321982
Vendorcode
RL1650
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
2
Buitendiameter
2 mm
Categorie
OS2
Clipped
Geen
Connector A
SC male x2
Connector B
SC male x2
Connector type
SC
Fiber type
Singlemode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kabelkleur
Geel
Kabellengte
50 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
60 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polishing A
APC8
Polishing B
APC8
RL min.
60 dB
Vezel diameter
9/125 m
toon meer
Toon meer
47,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten