fout meldenFout melden

EFB Elektronik LC/LC 50/125µ 10m

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
EFB Elektronik LC/LC 50/125µ 10m

Belangrijkste specificaties

Merk
EFB Elektronik
Kabellengte
10.0 m
EAN
4049759022327
Vendorcode
O0310.10
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Beige, Oranje
Snoerlengte
10 m
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
LC
toon meer
Toon meer
19,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten