fout meldenFout melden

EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Belangrijkste specificaties

Merk
EFB Elektronik
Kabellengte
2.0 m
EAN
4049759024475
Vendorcode
O0314.2
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Bekleding diameter
125 µm
Geslacht connector
Mannelijk/Mannelijk
Kern diameter
50 µm
Type glasvezel
OM3
Kleur kabel
Turkoois
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
SC
Full duplex
check icon
toon meer
Toon meer
11,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*