fout meldenFout melden

ACT RL7760 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
ACT RL7760 Glasvezel kabel
ACT-RL7760-Glasvezel-kabelACT-RL7760-Glasvezel-kabelACT-RL7760-Glasvezel-kabel
20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
20.0 m
EAN
8716065029475
Vendorcode
RL7760
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
12
Buitendiameter
3 mm
Categorie
OM4
Connector A
MTP MPO female x1
Connector B
MTP MPO female x1
Connector type
MTP MPO
Fiber type
Multimode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.2 dB
IL max.
0.35 dB
Kabelkleur
Erika violet
Kabellengte
20 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
70 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polariteit
A
Polishing A
UPC
Polishing B
UPC
RL min.
20 dB
Vezel diameter
50/125 m
toon meer
Toon meer
239,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten