fout meldenFout melden

ACT RL7770 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
ACT RL7770 Glasvezel kabel
ACT-RL7770-Glasvezel-kabelACT-RL7770-Glasvezel-kabelACT-RL7770-Glasvezel-kabel
10 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
10.0 m
EAN
8716065029536
Vendorcode
RL7770
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
171,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten