fout meldenFout melden

ACT RL7715 15m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
ACT RL7715 15m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
ACT-RL7715-15m-MPO-MTP-MPO-MTP-OM3-Aqua-Glasvezel-kabelACT-RL7715-15m-MPO-MTP-MPO-MTP-OM3-Aqua-Glasvezel-kabel
- Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters
- Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers
- ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)

• Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters
• Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers
• ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
15.0 m
EAN
8716065029284
Vendorcode
RL7715
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
12
Buitendiameter
3 mm
Categorie
OM3
Connector A
MTP MPO female x1
Connector B
MTP MPO female x1
Connector type
MTP MPO
Fiber type
Multimode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.2 dB
IL max.
0.35 dB
Kabelkleur
Aqua
Kabellengte
15 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
70 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polariteit
A
Polishing A
UPC
Polishing B
UPC
RL min.
20 dB
Vezel diameter
50/125 m
toon meer
Toon meer
180,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten