fout meldenFout melden

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Glasvezel kabel 0,5 m OM4 Roze

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Glasvezel kabel 0,5 m OM4 Roze

Belangrijkste specificaties

Merk
EFB Elektronik
Kabellengte
0.50 m
EAN
4049759022624
Vendorcode
O0323.0.5
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Roze
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 70 °C
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Kern diameter
50 µm
Snoerlengte
0,5 m
Type glasvezel
OM4
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
SC
Full duplex
check icon
Duurzaamheidscertificaten
RoHS
toon meer
Toon meer
9,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten