fout meldenFout melden

Intellinet 2m, ST/LC 2m ST LC Zwart, Grijs, Rood, Turkoois

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Intellinet
Kabellengte
2.0 m
EAN
766623751001
Vendorcode
751001
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Type glasvezel
OM3
Kleur kabel
Turquoise,Black,Grey,Red
Aansluiting 1
ST
Aansluiting 2
LC
Full duplex
check icon
Diameter van de kabel
3 mm
Soort stekkers
Mannelijk/Mannelijk
toon meer
Toon meer
9,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**