fout meldenFout melden

Microconnect FIB422002P 2m LC/PC SC/PC Violet Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Microconnect FIB422002P 2m LC/PC SC/PC Violet Glasvezel kabel

Belangrijkste specificaties

Merk
MicroConnect
Kabellengte
2.0 m
EAN
5712505826140
Vendorcode
FIB422002P
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Geslacht connector
Male connector / Male connector
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Type glasvezel
OM4
Kleur kabel
Violet
Aansluiting 1
LC/PC
Aansluiting 2
SC/PC
toon meer
Toon meer
29,
10
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**