fout meldenFout melden

Microconnect FIB422010P 10m LC/PC SC/PC Violet Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Microconnect FIB422010P 10m LC/PC SC/PC Violet Glasvezel kabel

Belangrijkste specificaties

Merk
MicroConnect
Kabellengte
10.0 m
EAN
5712505826225
Vendorcode
FIB422010P
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Type glasvezel
OM4
Kleur kabel
Violet
Aansluiting 1
LC/PC
Aansluiting 2
SC/PC
toon meer
Toon meer
45,
22
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*