fout meldenFout melden

Equip SC/SC 62.5/125µm 1.0m

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
1.0 m
EAN
4015867115893
Vendorcode
253321
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Geslacht connector
Mannelijk/Mannelijk
Kern diameter
62,5 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
REACH geschikt
check icon
RoHS compliance
check icon
Type glasvezel
OM1
Verlies van insertion
0,5 dB
Kleur kabel
Oranje
Kern-/omhulsel-diameter
62,5/125 µm
Aansluiting 1
SC
Aansluiting 2
SC
Full duplex
check icon
Aansluiting(en)
SC/SC
toon meer
Toon meer
9,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**