fout meldenFout melden

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange 50FIBLCSC2 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Startech
Kabellengte
2.0 m
EAN
65030803021
Vendorcode
50FIBLCSC2
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Oranje
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Snoerlengte
2 m
Type glasvezel
OM2
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
SC
Full duplex
check icon
Bevat geen
Halogeen
Duurzaamheidscertificaten
RoHS
toon meer
Toon meer
16,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten