Je bent nog niet ingelogd
InLine 16403 power uitbreiding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
1x
De InLine 16403 power uitbreiding is een AC verlengsnoer uit onze voedingsaccessoires collectie. Met een kabellengte van 3 meter biedt dit product extra bereik voor uw elektronische apparaten. Het verlengsnoer is ontworpen voor flexibele stroomvoorziening in huishoudens en kantooromgevingen waar standaard snoeren onvoldoende lengte hebben. Dit praktische accessoire ondersteunt u bij het opstellen van apparatuur op grotere afstand van het stopcontact.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | InLine |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2016 |
| EAN | 4043718168552 |
| Vendorcode | 16403 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 230 v |
| Stroom (max) | 16 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 426 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort stekkers | Male/Female |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 1 AC-uitgang(en) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043718168552 |
| Vendorcode | 16403 |
| Artikelnr | 118868 |
| Merk | InLine |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten