G.Skill DDR3L SODIMM Standard 8GB 1600MHz - [F3-1600C11S-8GSL]
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De G.Skill DDR3L SODIMM Standard 8GB 1600MHz - [F3-1600C11S-8GSL] biedt een betaalbare en betrouwbare geheugenaanvulling voor uw laptop of kleine desktop. Met 8GB geheugen op 1600MHz-snelheid levert dit SODIMM-geheugenmodule voldoende capaciteit en prestaties voor de meeste gebruikstoepassingen. Deze compatibele DDR3L-module is ontworpen voor energiezuinig gebruik, waardoor u langer kunt profiteren van uw mobiele apparaat.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen capaciteit8 GB
Geheugen snelheid1600 MHz
Verkrijgbaar sindsMaart 2016
EAN4711148591744
VendorcodeF3-1600C11S-8GSL
Garantie120 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Eigenschap Waarde
Kleur Product Groen
Geheugen
Timings CL 11
Component voor Laptop
Geheugen form factor 204-pin SO-DIMM
Geheugen kanaal Eenkanaals
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugen capaciteit 8 GB
Geheugen Type DDR3 SO-DIMM
Geheugen snelheid 1600 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 67,6 mm
Hoogte 30 mm