Patriot Memory Signature PSD416G266681S geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
De Patriot Memory Signature PSD416G266681S is een 16 GB DDR4 geheugenmodule met een kloksnelheid van 2666 MHz. Deze module biedt een uitstekende prestatie en capaciteit voor tal van toepassingen. De CL 19 timing zorgt voor snelle gegevensoverdracht. Deze geheugenmodule is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar betrouwbaar en krachtig werkgeheugen voor zijn systeem.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Patriot
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen TypeDDR4
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid2666 MHz
TimingsCL 19
Verkrijgbaar sindsDecember 2021
EAN814914027448
VendorcodePSD416G266681S
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Geheugen
Timings CL 19
Component voor Laptop
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 260-pin SO-DIMM
Geheugen rangschikking 1
Spanning 1.2 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen Type DDR4
Geheugen snelheid 2666 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 69 mm
Diepte 3 mm
Gewicht 9 g
Hoogte 30 mm
Kenmerken
Type gebufferd geheugen Unregistered (unbuffered)
Product informatie
EAN814914027448
VendorcodePSD416G266681S
Artikelnr1032603
MerkPatriot
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
G.Skill DDR4 SODIMM Ripjaws 16GB 2666Mhz - [F4-2666C19S-16GRS]
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
Team Group Elite SO-DIMM DDR4 LAPTOP MEMORY geheugenmodule 16 GB 2666 MHz