Je bent nog niet ingelogd
HyperX USB-C spiraalkabel Blauw
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De HyperX 6J680AA is een USB-kabel van 1,37 meter geschikt voor toetsenborden en muizen. Met aansluitingen van USB Type-A aan de ene kant en USB Type-C aan de andere kant, biedt deze kabel flexibiliteit voor moderne apparaten. Het blauwe kleurschema geeft de kabel een sportief uiterlijk dat goed aansluit bij HyperX gaming-producten. De compacte lengte maakt deze kabel ideaal voor setups waar korte verbindingen gewenst zijn, terwijl de robuuste constructie voor dagelijks gebruik geschikt is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.37 m |
| Kleur Product | Blauw |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 196786043215 |
| Vendorcode | 6J680AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 57,95
laatste 90 dagen: 57,95
7,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 120 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Mannelijk |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Kabellengte | 1.37 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting 2 | USB-C |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 0.48 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196786043215 |
| Vendorcode | 6J680AA |
| Artikelnr | 1081340 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯