Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CUA0111 USB-kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 m USB C Zwart, Grijs
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De LogiLink CUA0111 is een robuuste USB-C kabel met een lengte van 1 meter, ontworpen voor snelle gegevensoverdracht en stroomtoevoer. Met USB 3.2 Gen 2 ondersteunt deze kabel overdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s, ideaal voor het snel transfereren van grote bestanden. De kabel beschikt over USB Power Delivery-functionaliteit met een vermogen van 100 W, waardoor deze geschikt is voor het laden van diverse apparaten. Het grijze en zwarte design maakt de kabel praktisch voor zowel professionele als thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4052792074390 |
| Vendorcode | CUA0111 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 20 V |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Spanning | 20 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 40 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Materiaal connectorbehuizing | Aluminium |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Type kabelomhulsel | Gevlochten |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Haakse connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792074390 |
| Vendorcode | CUA0111 |
| Artikelnr | 1159653 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯