Digitus ASSNET250 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Assmann
CAT TypeCAT 6
ConstructieU/UTP (UTP)
Kabellengte305.00 m
Kleur ProductGrijs
AWG maat23
Verkrijgbaar sindsJanuari 2018
EAN4016032317197
VendorcodeACU-4611-305
Garantie24 maanden
Toon meer
94,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Synchronisatie ingangsimpedantie 100 Ohm
Certificaten
Certificering CPR class Eca
Design
Kleur Product Grijs
Gewicht en omvang
Verpakkingsvolume 46225 cm³
Kenmerken
Aansluiting 1 type ✖︎
Aansluiting 2 type ✖︎
AWG maat 23
Buitendiameter isolatie 0,55 mm
Kern Solid
CAT Type CAT 6
Constructie U/UTP (UTP)
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Kabellengte 305.00 m
Logistieke gegevens
Code UK-handelstarief 85444920
Poorten & interfaces
Aansluiting 1 ✖︎
Aansluiting 2 ✖︎
Product informatie
EAN4016032317197
VendorcodeACU-4611-305
Artikelnr217477
MerkAssmann
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2018
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
De ASSNET installatiekabels garanderen prima prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
4x2xAWG23 U-UTP CAT6 250MHz, datakabel
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Ubiquiti G5 Turret Ultra Wit
32x
Ubiquiti G5 Turret Ultra Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
32x
Ubiquiti UniFi U6+
87x
Ubiquiti UniFi U6+
. Levertijd:
Meer productinformatie
87x
Crucial BX500 1TB 2.5" SSD
225x
Crucial BX500 1TB 2.5" SSD