Je bent nog niet ingelogd
ACT Cat 6A F/UTP massieve installatiekabel, LSZH, CPR euroklasse ECA, 24AWG, violet 500 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
ACT Cat 6A F/UTP massieve installatiekabel in paars is een netwerkkabel op rol geschikt voor professionele netwerkinstallaties. Met een lengte van 500 meter biedt deze kabel uitstekende afscherming dankzij de F/UTP constructie. De kabel is voorzien van LSZH isolatie voor verbeterde brandeigenschappen en voldoet aan CPR euroklasse ECA. Met 24AWG draaddikte is deze kabel geschikt voor diverse netwerktoepasringen. De violette kleur helpt bij identificatie in installatieomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | F/UTP (FTP) |
| Kabellengte | 500.00 m |
| Kleur Product | Paars |
| AWG maat | 24 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 8716065366488 |
| Vendorcode | FS6115 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aderdoorsnede | 24 AWG |
| Adermateriaal | Koper |
| Adertype | Massief |
| Afschermingstype | F/UTP |
| Bandbreedte | 500 MHz |
| Buitendiameter | 7 mm |
| Categorie | CAT6A |
| CPR compatible | ✓︎ |
| CPR Euroclass | Eca |
| Kabelkleur | Paars |
| Kabelmantel | LSZH |
| Klasse | EA |
| Kleurnummer | RAL 4005 |
| Lengte per verpakking | 500 m |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 15 C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065366488 |
| Vendorcode | FS6115 |
| Artikelnr | 256742 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze kabel voldoet aan CPR Euroclass: Eca
DoP nummer: 1186890/ FS6115-CPR
DoP nummer: 1186890/ FS6115-CPR
Toon meer
Vergelijkbare producten

