Je bent nog niet ingelogd
ACT Cat 6A U/UTP massieve installatiekabel, LSZH, CPR euroklasse ECA, 23AWG, violet 305 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
ACT Cat 6a U/UTP massieve installatiekabel is ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Deze kabel met ongeschermde twisted pair constructie biedt betrouwbare dataoverdracht tot 10 Gigabit per seconde. Met een diameter van 23AWG en een lengte van 305 meter is deze paarse kabel geschikt voor grotere projecten. De LSZH-buitenkant zorgt voor brandveiligheid en voldoet aan de CPR euroklasse ECA-normen. De massieve koperen aders garanderen stabiele prestaties in kantoor- en industriële omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Kleur Product | Paars |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 8716065366518 |
| Vendorcode | XS6113 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aderdoorsnede | 23 AWG |
| Adermateriaal | Koper |
| Adertype | Solid |
| Afschermingstype | U/UTP |
| Bandbreedte | 500 MHz |
| Buitendiameter | 7.8 mm |
| Categorie | CAT6A |
| CPR compatible | ✓︎ |
| CPR Euroclass | Eca |
| Kabelkleur | Paars |
| Kabelmantel | LSZH |
| Klasse | EA |
| Kleurnummer | RAL 4005 |
| Lengte per verpakking | 305 m |
| Max. werktemperatuur | 75 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065366518 |
| Vendorcode | XS6113 |
| Artikelnr | 256743 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze kabel voldoet aan CPR Euroclass: Eca
DoP nummer: 1186891/ XS6113-CPR
DoP nummer: 1186891/ XS6113-CPR
Toon meer
Vergelijkbare producten

