Je bent nog niet ingelogd
Digitus Cat6a U-FTP 100m Cat6a U/FTP (STP) Multi
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Digitus Cat6a U-FTP netwerkkabel op rol biedt 100 meter verbindingskabel in professionele uitvoering. Met U/FTP (STP) afscherming en AWG 23 constructie is deze blauwe kabel geschikt voor geavanceerde netwerkinstallaties. De Cat6a classificatie ondersteunt hoge datasnelheden over grotere afstanden. Deze kabel is ideaal voor kantoor-, datacenter- en industriële toepassingen waar betrouwbare verbindingen essentieel zijn. De 100 meter rol biedt flexibiliteit voor diverse installatielengte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/FTP (STP) |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Kleur Product | Blauw |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 4016032344117 |
| Vendorcode | DK-1623-A-VH-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 11616 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | ✖︎ |
| Aansluiting 2 type | ✖︎ |
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| Kabel klasse | Ea |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/FTP (STP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032344117 |
| Vendorcode | DK-1623-A-VH-1 |
| Artikelnr | 969449 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

