Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti UACC-Cable-C6A-CMP netwerkkabel Wit 305 m Cat6a U/UTP (UTP)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Ubiquiti UACC-Cable-C6A-CMP netwerkkabel is een professionele Cat6a U/UTP kabel op rol met een lengte van 305 meter in wit. Deze kabel is geschikt voor hoogwaardige netwerktoepassingen en beschikt over een AWG maat van 23. De ongeschermde twisted pair constructie maakt deze kabel ideaal voor installaties waar flexibiliteit en betrouwbare data-overdracht gewenst zijn. De grote rol biedt voordelen voor uitgebreide netwerkprojecten en professionele installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Kleur Product | Wit |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 810084696194 |
| Vendorcode | UACC-Cable-C6A-CMP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | ANSI, Laagspanningsrichtlijn (LVD), NFPA 262, RoHS, Telecommunicatios Industry Association (TIA), UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 6,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Brandwerend | ✓︎ |
| Kern | Solid |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabelvorm | Rond |
| Materiaal omhulsel | Vlamvertragend polyvinylchloride met lage rookontwikkeling (LSFRPVC) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084696194 |
| Vendorcode | UACC-Cable-C6A-CMP |
| Artikelnr | 972847 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯

