Je bent nog niet ingelogd
Digitus CAT 6 U-UTP 100m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De Digitus CAT 6 U-UTP netwerkkabel op rol biedt 100 meter verbindingskabel in paars voor professionele en thuisnetwerken. Met CAT 6 specificaties ondersteunt deze UTP-kabel snelle gegevensoverdracht. De kabel heeft een draaddikte van AWG 23 en is geschikt voor diverse installatieprojecten. Dit product van Assmann is ideaal voor flexibele netwerkopstellingen waar langere kabelafstanden nodig zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Kleur Product | Paars |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 4016032343653 |
| Vendorcode | DK-1613-VH.1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 7840 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 250 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032343653 |
| Vendorcode | DK-1613-VH.1 |
| Artikelnr | 986738 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

