Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 305m Roll Blue Stranded Cat 6 Patch Cable
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De StarTech.com netwerkkabel op rol biedt 305 meter hoogwaardige Cat 6 UTP-verbindingskabel in blauw. Met een AWG-maat van 24 is deze stranded-kabel geschikt voor diverse netwerkinstallaties. De U/UTP-constructie zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht. Deze rol netwerkkabel is ideaal voor professionele installaties waarbij u flexibiliteit en kostenbesparing wenst. Perfect voor het aanleggen van uitgebreide netwerkinfrastructuur in kantoren, datacenters en andere zakelijke omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 304.90 m |
| Kleur Product | Blauw |
| AWG maat | 24 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030818964 |
| Vendorcode | WIRC6PATBLRL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 13,3 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | ✖︎ |
| Aansluiting 2 type | ✖︎ |
| AWG maat | 24 |
| Kern | Stranded |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Materiaal omhulsel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabellengte | 304.90 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030818964 |
| Vendorcode | WIRC6PATBLRL |
| Artikelnr | 991386 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze 300 m rol met gevlochten Categorie 6 kabels is de perfecte manier om uw groeiende gigabit netwerk te verbinden. Onze gevlochten CAT6 kabel is op deskundige wijze ontwerpen en gemaakt.
Toon meer
Vergelijkbare producten

