Je bent nog niet ingelogd
ASSMANN Electronic 500 m, cat6a
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De ASSMANN Electronic netwerkkabel CAT 6a is een hoogwaardige UTP-kabel met een totale lengte van 500 meter. Dit product is geschikt voor professionele netwerkinstallaties en biedt betrouwbare gegevensoverdracht. De kabel beschikt over een AWG 23 draaddikte en is uitgevoerd in een praktische blauwe kleur. Met zijn CAT 6a classificatie ondersteunt de kabel snelle datakommunicatie voor moderne netwerkomgevingen. De kabel op rol is ideaal voor grotere projecten waarbij langere afstanden zonder verbindingen nodig zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 500.00 m |
| Kleur Product | Blauw |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 4016032344209 |
| Vendorcode | DK-1613-A-VH-5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 55000 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 500.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032344209 |
| Vendorcode | DK-1613-A-VH-5 |
| Artikelnr | 994896 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯

