Je bent nog niet ingelogd
ASSMANN Electronic CAT 6 F-UTP 100m 100m Cat6 F/UTP (FTP)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De ASSMANN Electronic CAT 6 F-UTP netwerkkabel biedt een praktische oplossing voor uitgebreide netwerkinstallaties. Deze 100 meter lange kabel in paars is geconstrueerd volgens de F-UTP (FTP) standaard en ondersteunt CAT 6 snelheden. Met een AWG 23 draaddikte is de kabel geschikt voor diverse toepassingen. De rol-uitvoering maakt installatie eenvoudig en efficiënt. Dit product is ideal voor kantoren, datacenters en professionele netwerkomgevingen waar betrouwbare connectiviteit vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | F/UTP (FTP) |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Kleur Product | Paars |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 4016032344056 |
| Vendorcode | DK-1623-VH-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 12342 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 6 |
| Constructie | F/UTP (FTP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 250 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032344056 |
| Vendorcode | DK-1623-VH-1 |
| Artikelnr | 994901 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

