Je bent nog niet ingelogd
ASSMANN Electronic DK-1623-A-VH-305 netwerkkabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De ASSMANN Electronic DK-1623-A-VH-305 is een professionele netwerkkabel uit de CAT 6a categorie met afgeschermde U/FTP constructie. Deze kabel is geschikt voor hoogwaardige gegevensoverdracht in netwerkinstallaties. Met een lengte van 305 meter op rol biedt het een praktische oplossing voor uitgebreide kabelinstallaties. De kabel is uitgevoerd in blauw en heeft een draaddikte van AWG 23. Door de stevige constructie en afscherming is het een betrouwbare keuze voor professionele netwerktoepassing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/FTP (STP) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Kleur Product | Blauw |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 4016032344124 |
| Vendorcode | DK-1623-A-VH-305 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 30118 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/FTP (STP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032344124 |
| Vendorcode | DK-1623-A-VH-305 |
| Artikelnr | 994902 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯

