Je bent nog niet ingelogd
Digitus 1000m 1000m Cat7 S/FTP (S-STP) Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
Digitus 1000m Cat7 S/FTP netwerkkabel op rol in geel en zwart. Deze professionele netwerkkabel beschikt over een afgeschermde constructie (S/FTP) voor betrouwbare signaaloverdracht. Met een lengte van 1000 meter is deze kabel geschikt voor uitgebreide netwerkinstallaties. De kabel heeft een AWG 22 draaddikte en voldoet aan Cat7a-standaarden voor hoogwaardige datakommunicatie. Ideaal voor bedrijfsnetwerken en infrastructuurprojecten die uitstekende prestaties en duurzaamheid vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 7a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 1000.00 m |
| Kleur Product | Geel, Zwart |
| AWG maat | 22 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 5056006116677 |
| Vendorcode | DK-1743-A-VH-10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Geel, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 300 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 22 |
| Kern | Solid |
| CAT Type | CAT 7a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 1000.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056006116677 |
| Vendorcode | DK-1743-A-VH-10 |
| Artikelnr | 996040 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten

