Je bent nog niet ingelogd
Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 P
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 is een compacte professionele workstation ontworpen voor creators. Met de krachtige Intel Core Ultra 7 265 processor (20 cores, tot 5.30 GHz) en 16 GB DDR5-geheugen op 6400 MHz biedt deze machine uitstekende prestaties voor creatieve toepassingen. De 1 TB SSD zorgt voor snelle opslag, terwijl de geïntegreerde Intel Graphics en drie DisplayPort-uitgangen veelzijdige beeldweergave mogelijk maken. Het compacte zwarte design (202x87x223 mm, 3.6 kg) past perfect in elke werkruimte. Windows 11 Pro is voorgeïnstalleerd voor directe productiviteit. Een ideale keuze voor professionals die krachtige prestaties in een ruimtebesparend formaat zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Gebruik | Creator |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Model | 265 |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Chipset | Intel W880 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 198158189705 |
| Vendorcode | 30J5003CBF |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
1570,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | SFF |
| Type product | Workstation |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Vermogen | 170 Watt |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✖︎ |
| Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Gewicht | 3.60 kg |
| Hoogte | 202 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel W880 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 182 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,2 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,4 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Totale processorprestaties tot | 33 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198158189705 |
| Vendorcode | 30J5003CBF |
| Artikelnr | 1160791 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯