Je bent nog niet ingelogd
MEMONKY P5 Intel Core Ultra 5 250KF Plus RX 9060 XT Desktop Gaming PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De MEMONKY P5 Intel Core Ultra 5 250KF Plus RX 9060 XT is een krachtige gaming desktop die ontworpen is voor intensief gamen. Het systeem beschikt over een Intel Core Ultra 5 processor met 18 cores en een topsnelheid van 5.30 GHz, gecombineerd met een AMD Radeon RX 9060 XT grafische kaart met 16 GB videogeheugen. Met 32 GB DDR5-geheugen op 5600 MHz en 1000 GB SSD-opslag biedt deze PC uitstekende prestaties. Het zwarte design wordt geaccentueerd door RGB-verlichting en een transparant zijpaneel, terwijl waterkoeling zorgt voor optimale temperatuurregeling tijdens gaming sessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MEMONKY |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 250KF Plus |
| Processor Cores | 18 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Chipset | Intel B860 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Toon meer
Kies je variant
MEMONKY P5 Intel Core Ultra 5 250KF Plus RX 9060 XT Desktop Gaming PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
250KF Plus
Geheugen capaciteit:
32 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Type Dedicated Graphics:
AMD Radeon RX 9060 XT
Bekijk vergelijking
Huidig
MEMONKY P2 Ryzen 5 9600X RTX 5070 Desktop Gaming PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
9600X
Geheugen capaciteit:
32 GB
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5070
Bekijk vergelijking
€ 1999,00
MEMONKY P3 Ryzen 7 9850X3D RTX 5070 Ti Desktop Gaming PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
9850X3D
Geheugen capaciteit:
64 GB
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5070 Ti
Bekijk vergelijking
€ 2799,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MEMONKY |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 250KF Plus |
| Processor Cores | 18 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Chipset | Intel B860 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Grafische chip fabrikant | AMD |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| HDMI uit | 2 x |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Vermogen | 650 Watt |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 8720892778666 |
| Vendorcode | MEMONKY-P5 |
| Artikelnr | 757259 |
| Merk | MEMONKY |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Guus
Eerste review
Geschreven bij: Memonky P2 Ryzen 5 9600X RTX 5070 Desktop Gaming PC
Geplaatst: 11-05-2026
5 dagen in bezit
Perfecte koop!
Goede onderdelen
Snelle levering
Goede waarde voor je geld!
PSU was niet vermeld, is van Seasonic, dus prima!
Dit is een geweldige pc voor gamers die liever direct willen spelen dan zelf een systeem bouwen. Mijn grootste zorg was dat er, zoals je soms ziet bij bepaalde prebuilds, bespaard zou zijn op goedkope onderdelen. Gelukkig blijkt dat totaal niet zo te zijn. De kwaliteit van de componenten is uitstekend en ik ben er ontzettend tevreden mee!
★★★★★★★★★★
Eli
Eerste review
Geschreven bij: Memonky P2 Ryzen 5 9600X RTX 5070 Desktop Gaming PC
Geplaatst: 03-05-2026
5 dagen in bezit
Top aankoop!
Speelt alle games vlekkeloos en ziet er erg indrukwekkend uit. De levering was ook erg vlug.
❮
❯
❮
❯
