Je bent nog niet ingelogd
LogiLink AA0151 lichtring 72 LED
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De LogiLink AA0151 is een professionele lichtring met 72 LED's, ideaal voor studioverlichting en fotografie. Dit invoerapparaat biedt uniform, flikkerloos licht voor optimale beeldkwaliteit bij het opnemen van video's en foto's. Met 72 LED-elementen zorgt de ring voor gelijkmatige lichtverdeling en verminderde schaduwvorming. De lichtring is geschikt voor verschillende toepassingen in studio-omgevingen en helpt bij het creëren van professionele belichting. Dankzij het compacte ontwerp is het apparaat flexibel inzetbaar in diverse studioconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 4052792064223 |
| Vendorcode | AA0151 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Type stroombron | USB |
| Vermogen | 10 W |
| Werkzame stroming | 2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Smartphonehouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Wit |
| Lamptechnologie | LED |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal leds | 72 |
| Connectie draad | 1/4" |
| Statief inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792064223 |
| Vendorcode | AA0151 |
| Artikelnr | 1035342 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯