Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
28x
Het ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 is een Micro-ATX moederbord voor Intel Socket 1700 processors met H610 chipset. Het ondersteunt tot 64 GB DDR4 geheugen via 2 slots en beschikt over 2 M.2 slots voor snelle opslag. Het bord is voorzien van ingebouwde Wi-Fi connectiviteit voor draadloze netwerkverbinding. Dit moederbord is geschikt voor budgetbewuste bouwers die een stabiel platform zoeken voor mainstream computing taken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Geheugen type | DDR4 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 4711081758211 |
| Vendorcode | 90MB1C80-M0EAY0 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Supported memory clock speeds | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 211 mm |
| Gewicht | 815 g |
| Hoogte | 58 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H610 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081758211 |
| Vendorcode | 90MB1C80-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1053468 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





